Zde přinášíme pár výsledků, než dáme dohromady celou historii roku 2006 v jednotlivých družstvech
.Okrsková soutěž Veselá 19. 5. 2006(hosté):
Útok pro obě kategorie 2B, u štafety úseky jen 70m.
Muži 2. Útok: 23:78 Štafeta: 51:29 (druhé místo)
Ženy 2. Útok: 36:25 Štafeta: 59:67 (první místo)
Družstva: muži: 6
ženy: 3
----------------------------------------------------------------
Noční soutěž Kamenice n. Lipou 17. 6. 2006
Trať pro obě kategorie na 2B
Jely pouze ženy
čas prozatím nevím, ale nepovedený útok(rozdělovač) něco přes třicet
Družstev okolo třiceti
----------------------------------------------------------------
Okresní soutěž Pelhřimov 15. 7. 2006
Muži: Součet stovek 104:11, 5. místo, útok 33:03, 3. místo dohromady s Rynárcem, štafeta 67:29, 6. místo, Celkově 4.
Ženy: Součet stovek 111:22, 2. místo, útok 48:11, 5. místo, štafeta 71:63, 1. místo, Celkově 3. (škoda útoku, jinak s přehledem první)
8 družstev mužů
7 družstev žen
----------------------------------------------------------------
Pohár SDH Polesí 26. 8. 2006
Muží A: 2. Útok: 29:54:-( (ale druhej) Štafeta: 70:00 (taky druhá)
Muži B: 5. Útok: 34:57 Štafeta: 74:14 (tým B je složen z kluků(a jedné dívky),kteří odcházejí od dětí a vypomáhám jim já s Michalem- jejich první soutěž
Ženy : 1 Útok: 27:66 Štafeta: 79:97
----------------------------------------------------------------
Finále o šampus se zúčastnilo prvních pět družstev z obou kategorií podle součtu časů:
1: Polesí A
2: Rohovka A
3: Rohovka ženy
4: Polesí B
5: Veselá
5 družstev mužů
2 družstva žen
Konečně nějaký poháry ze soutěže:-)
----------------------------------------------------------------
Noční Telč 2. 9. 2006
Muži 38. čas 22:81 60 družstev
Ženy 9. čas 21:42 (rekord na úzké hadice ) 26 družstev
----------------------------------------------------------------
O Perleťovou plaketu - noční Žirovnice 9. 9. 2006
Kategorie vypsána jen pro muže na 3B, takže ženy šly jakoby za chlapi
Rohovka C 8. čas 21:35 ( rekord na úzké hadice ) --- Muži A
Rohovka B 16. čas 23:76 ( rekord na úzké hadice ) --- Muži B
Rohovka A 17. čas 24:42 --- Ženy
33 družstev
----------------------------------------------------------------